«Баскетбол 3х3»: у Жашкові відбулися обласні зональні змагання серед учнівської молоді (ВІДЕО)

Дата: 24.04.2023 17:04

20 квітня у спортивній залі Жашківського ліцею №1пройшли обласні зональні змагання з баскетболу 3х3 серед учнівської молоді закладів освіти територіальних громад Черкащини.
За вихід до фінальної частини боролись чотири команди дівчат (Іваньківська ТГ, Бужанська ТГ, Жашківська ТГ, Монастирищенська ТГ) та шість команд юнаків (Христинівська ТГ, Жашківська ТГ, Маньківська ТГ, Бужанська ТГ, Іваньківська ТГ, Монастирищенська ТГ).

Спортивний захід відбувся за підтримки Федерації Баскетболу Черкаської області. Дотримання правил гри забезпечували судді національної категорії Євгеній Нагорний та Олександр Нагорний.

В ході урочистого відкриття привітав учасників і побажав перемоги найсильнішим – голова Жашківської міської територіальної громади Ігор Цибровський, водночас подякувавши учням за відданість спорту, а їх наставникам – за підтримку та вагомий внесок у виховання спортивно розвиненого молодого покоління.

З особливостями та тонкощами гри «Баскетбол 3х3» ознайомив присутніх голова Федерації Баскетболу Черкаської області Олександр Нагорний. Збірні команди громад змагалися за коловою системою. У результаті безкомпромісної боротьби призерами стали:

серед юнаків:
ІІІ місце – Жашківська ТГ;
ІІ місце – Христинівська ТГ;
І місце – Монастирищенська ТГ;

серед дівчат:
ІІІ місце – Бужанська ТГ;
ІІ місце – Іваньківська ТГ;
І місце – Жашківська ТГ.

Призери візьмуть участь у фінальних обласних змаганнях. Тож побажаємо командам успіхів! А вболіваємо за своїх!