Давайте разом проведемо в останню путь Героя-земляка!

Дата: 14.04.2023 17:00

Війна знову принесла бюлючу втрату... Завтра, 15.04.23, Жашківська громада проводжатиме в останню путь мужнього захисника – Сергія Петровича Чорного, який загинув під час захисту Батьківщини від нашестя російської орди.

Героя-земляка о 9:30 зустрічатимуть живим коридором у Бузівці – при в’їзді в село зі сторони Умані.

Церемонія прощання з воїном розпочнеться з поминальної панахиди, яка буде звершена об 11:00 у Бузівці по вул. Миру, 48.

Орієнтовно о 12:00 траурна процесія вирушить до місця останнього спочинку Героя – сільське кладовище. В цей час земляка також проводжатимуть живим коридором пам’яті.

Давайте гідно вшануємо пам’ять вірного сина України та разом проведемо його в останню дорогу!

Слава Герою!

Вічна пам’ять…

ВАЖЛИВО: ЧЕРПАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ ЛИШЕ З ОФІЦІЙНИХ ДЖЕРЕЛ!

ОПЕРАТИВНО у Telegram-каналі Жашківської міської ради за покликанням: https://t.me/ZhashkivmTG