ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ!

Дата: 05.04.2023 10:02

Фото без опису

Україна готується здобути остаточну Перемогу над ворогом та вигнати окупантів зі своєї території.

Для підсилення наших сил оборони на Черкащині та по всій країні стартувала національна кампанія «Гвардія наступу».

Усі, хто готовий звільняти наші території, можуть вступати до спеціальних бригад Національної поліції України, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

«Лють», «Сталевий кордон», «АЗОВ», «Червона калина», «Рубіж», «Кара-Даг», «Буревій», «Спартан»: вісім бригад, одна ціль – остаточно знищити ворога.

Основа бригад – офіцери та солдати, які мають бойовий досвід і проявили себе якнайкраще на фронті. Доукомплектація відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.

Долучитися до лав захисників України можна, прийшовши до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у м. Жашків.

Фото без опису

Детальна інформація на сайті https://storm.mvs.gov.ua/

#ЧасПовертатиСвоє

#ПриєднуйсяДоНас