Щомісяця – нові здобутки!

Дата: 04.04.2023 14:56

Вихованці Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Жашківської міської ради разом із керівниками своїх гуртків продовжують поповнювати скарбничку досягнень позашкільного закладу! Зокрема:

Команда ДЮКФП «Жашківські вовки» (керівник гуртків «Бокс» і «Панкратіон» С. Москаленко) 24-25 березня взяли участь у Відкритому чемпіонаті Черкаської області зі спортивної боротьби «Греплінг» і повернулися з позитивними результатами:
Нормуратов Артем 2010 р.н. – 1 місце;
Грабенко Стас 2011р.н. – 1 місце;
Грабенко Максим 2007р.н. – 2 місце;
Солонько Роман 2008р.н.  – 3 місце;
Склярук Олександр 2008р.н. – 3 місце;
Гайдук Ігор 2007р.н. – 3 місце;
Чабан Анастасія 2010р.н. – 3 місце.

Сергій Москаленко відзначив Артема Хрущова, якому не дали проявити свої можливості травми ніг та суддівство; Олександра Нормуратова, Тимура Новогребельського, Олексія Смотрича та Віталія Яцулу за волю до перемоги; Єгора Дучака з його двома першими перемогами у спортивній кар'єрі (у категорії 14 спортсменів).

Команда дзюдоїстів ДЮКФП (керівник гуртка «Дзюдо» В. Русін) прославляли Жашківську громаду 21березня на Відкритому чемпіонаті Корсунь-Шевченківської ДЮСШ з дзюдо серед юнаків і дівчат. У важкій боротьбі юні спортсмени здобули наступні результати у своїх вагових категоріях:
Камінський Денис – 2 місце;
Курянський Денис – 2 місце;
Ткачук Захар –  2 місце;
Власюк Данило – 2 місце;
Пісківець Максим – 2 місце;
Слободяник Юрій – 2 місце;
Ільченко Максим – 2 місце;
Ткачук Назар – 2 місце;
Коломієць Станіслав – 2 місце

Не обійшлося без досягнень й у такому виді спорту, як шахи.  25-31 березня в місті Київ на базі Таврійського Національного Університету ім. Вернадського проходив наймасштабніший за останній рік ОПЕН турнір – 31-й Міжнародний шаховий фестиваль «Київська весна – 2023». У головному турнірі «А» брали участь понад 170 шахістів із 5 країн світу, у тому числі 5 гросмейстерів.
Представниця Жашківської ТГ, вихованка гуртка «Шахи» ДЮКФП  (керівник С. Дробот)  Дробот Кіра спробувала свої сили у важкій боротьбі з дорослими представниками шахового світу, виборовши 3 перемоги та 2 нічиї в основному турнірі «А» та 3 перемоги в турнірі «В».

Жашківській громаді є ким пишатися!
Вітаємо юних спортсменів і їх наставників із новими здобутками!
Дякуємо батькам за чудових дітей, а нашим ЗСУ – за можливість виховувати фізично-загартоване молоде покоління!