Юні боксери Жашківської громади продовжують перемагати!

Дата: 30.03.2023 11:47

Фото без опису

У період 16-18 березня в Черкасах проходив чемпіонат області з боксу серед юніорів та юніорок. У змаганнях взяли участь 125 боксерів із 16 команд області. У складі збірної Жашківської міської територіальної громади свою майстерність демонстрували 5 спортсменів, яких готували Сергій Москаленко (тренер ДЮКФП) та Іван Самар (тренер ДНЗ «ЖАТПЛ»). Посприяли тому, щоб діти взяли участь у змаганнях міський голова І. Цибровський і місцеві підприємці А. Шевчук та С. Вусик.

Наші незламні юніори та юніорки повернулися додому з наступними результатами:
Микола КРИВОРУЧКО – 5 місце;
Тетяна ПРОКОПЕНКО і Софія СТЕПАНОВА – ІІ місця;
Давид БОГДАН та Ірина САВЧУК – І місця. Чемпіони змагань завоювали право взяти участь в Чемпіонаті України з боксу.
Вітаємо і бажаємо не зупинятися на досягнутому! Гідних суперників і справедливих перемог!

Бокс, як і інші види спорту, вчить боротися дітей заради перемоги. Дякуємо всім, хто докладає зусиль до належного виховання молодого покоління та підтримує їх у бажанні боротися!
Дякуємо батькам за талановитих і вольових дітей!
Дякуємо ЗСУ за можливість відстоювати честь Жашківської громади на спортивних аренах!