Слідча з Черкащини розповіла, чому обрала службу у бригаді “Лють”

Дата: 13.03.2023 09:09

В області триває набір добровольців до бригад “Гвардії наступу”. Відбір до штурмової бригади “Лють” вже пройшла майор поліції Наталія Чигрин. Про це  інформують у Нацполіції області.

Наталія працює у Черкаському районному управлінні поліції ГУНП в Черкаській області. Останні вісім років несе службу в підрозділах слідства.

– Категорії справ, які я розслідую, – це тяжкі і особливо тяжкі злочини, – розповідає Наталія Чигрин. – Попри все намагаюся знаходити час для себе та своєї родини. Моє хобі – спорт. Тренування допомагають відволіктись від робочих буднів та тримати себе завжди в гарній фізичній формі. Від початку війни ми забезпечували безпеку та порядок у місті. Але, коли оголосили набір до поліцейської штурмової бригади “Лють”, я без роздумів подала анкету.

Слідча каже, що понад 20 років вона служила в поліції та боролась із внутрішніми ворогами – злочинцями та правопорушниками. Зараз її метою є боротьба з російським ворогом, який нищить наші міста й села, вбиваючи мирне населення.

– Я бачу себе на передовій, у складі штурмової бригади, щоб перетворити свою лють на зброю та нищити противника, – зауважила поліцейська.

Нагадаємо, нині в Україні формують 8 додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Аби дізнатися більше:

• заходьте на сайт:  storm.mvs.gov.ua/.ua
  • телефонуйте на гарячу лінію для консультацій: 0800100020
  • читайте офіційний телеграм-канал: https://t.me/gvardiyanastup
  • записуйтеся до бригад “Гвардії наступу” у регіональних ЦНАПах:
  1. Черкаси: вул. Благовісна, 170
  2. Сміла: вул. Незалежності, 37
  3. Умань: вул. Чорновола, 32/6
  4. Жашків: вул. Захисників України, 17
  5. Звенигородка: вул. Івана Сошенка, 47.
  6. Золотоноша: вул. Незалежності, 40.

ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ!