Оголошення про продаж нежитлової будівлі

Дата: 16.02.2023 14:26

Управління реалізації повноважень у Черкаській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській області через електронну торгову систему ProZorro. Продажі проводить продаж об’єкта державної власності – нежитлової будівлі (будівлі ветдільниці з прибудовою) – А площею 78,6 кв. м; нежитлової будівлі (автогаражу) – Б площею 48,3 кв. м (Черкаська обл., Уманський (Жашківський) р-н, с. Житники, вул. Польова, 9), що обліковується на балансі Жашківської районної державної лікарні ветеринарної медицини (код за ЄДРПОУ 00709276), шляхом продажу на аукціоні без умов.

Відомості про об’єкт: одноповерхова нежитлова будівля, загальною площею 78,6 кв.м. Матеріали стін: глиновалькові, обкладені цеглою; дах – шифер. Будівля має аварійний стан - значні руйнування облицювання стін та стелі, стіни мають широкі тріщини, частина стін відсутня, підлога відсутня, частково обвалилася стеля. Нежитлова будівля (автогараж), загальною площею 48, 3 кв.м. Фундамент та цоколь – бутовий, стіни – цегляні, руйнуються. Об’єкти нерухомості тривалий час не використовуються. Під обєкт відведена земельна ділянка площею 0,1416 га.

Аукціон без умов, призначено на 10 березня 2023 року. Стартова ціна об’єкта – 1 200,10 грн. (без урахування ПДВ). Інформацію щодо аукціону можна отримати за покликанням https://prozorro.sale/auction/SPE001-UA-20230211-06917

За додатковою інформацією звертатися за тел.: (050) 937-29-21.