До відома населення чоловічої статі віком від 18 років!

Дата: 08.02.2023 08:15

У зв’язку із проведенням патрулями, робочими групами з розшуку військовозобов’язаних та офіцерів запасу Уманського РТЦК та СП у складі військовослужбовців та поліції з 23 січня 2023 року в межах Уманського району Черкаської області заходів, спрямованих на виконання ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу», «ЗУ «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», Указу Президента України 64/2022 Про введення воєнного стану в Україні, доводимо до відома населення чоловічої статі віком від 18 років інформацію про необхідність мати при собі паспорт та військовий документ, які будуть перевірятись з метою уточнення військово-облікових даних.

У випадку відсутності паспорта чи військового документа, такі особи будуть доставлятись до органів поліції для уточнення військово-облікових даних.

Уманський районний ТЦК та СП