Давайте разом проведемо в останню путь Героя-захисника!

Дата: 30.01.2023 16:30

Із сумом повідомляємо, що завтра, 31.01.23,  Жашківська громада  проводжатиме в останню путь захисника України – Максима Миколайовича Стефанюка - киянина, який загинув під час захисту Батьківщини.

Церемонія прощання з воїном відбуватиметься у Жашкові. Заупокійна служба за М. Стефанюком буде звершена об 11:00  в батьківському домі його дружини по вул. Будівельників.

Орієнтовно о 12:00 траурна процесія вирушить до місця останнього спочинку Героя – Центральне кладовище. В цей час полеглого воїна проводжатимуть живим коридором пам’яті від перехрестя вулиць Миру та Захисників України, далі –  по вулиці Соборна до початку вулиці Вокзальна.

Давайте гідно вшануємо пам’ять полеглого Героя, підтримаємо його близьких – доєднаємось до живого коридору і з почестю проведемо в останню дорогу М. Стефанюка!

Слава Герою!

Вічна пам'ять...Фото без опису