Родині загиблого захисника України М.І. Панасюка з Жашкова вручили нагороди (ВІДЕО)

Дата: 30.01.2023 12:19

26 січня, за участі депутатів і працівників апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради, сім’ї загиблого захисника України – жашківчанина Максима Ігоровича Панасюка вручили посмертну нагороду. Урочисту й водночас скорботну місію взяли на себе міський голова Ігор Цибровський і заступник начальника 2 відділу Уманського РТЦК та СП Микола Цимбал. Вони передали дружині бійця орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким, відповідно до Указу Президента України, був нагороджений (посмертно) солдат-гранатометник Максим Панасюк. Маму, яка виховала Героя, Олену Федорівну відзначено «Орденом матері бійця АТО» – за рішенням Всеукраїнської громадської організації «Країна».

Максим Ігорович Панасюк (1.04.1993 р.н.) – навчався в міській школі №5, здобув освіту в ДНЗ «Жашківський АТПЛ», займався спортом. У 2016 році вперше призвався на проходження військової служби за контрактом у ЗСУ. За період 2016-2019 рр. неодноразово брав участь в антитерористичній операції. 2019-2020 рр. – Максим Панасюк працював у Жашківському районному військовому комісаріаті. 29 жовтня 2021 року М.І. Панасюк знову прийнятий за контрактом на військову службу, яку продовжував нести й після повномасштабного російського вторгнення на українські землі. 1.06.2022 р. солдат, гранатометник 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону Максим Панасюк загинув – у результаті бойового зіткнення з противником у районі населеного пункту Миколаївка.

У Максима Ігоровича залишились батьки, дружина, донечка та сестра.

Щира повага і шана полеглому воїну за захист рідної землі!

Подвиг М.І. Панасюка житиме в народній пам'яті!

Герої не вмирають!