У Жашкові вшанували пам’ять загиблих оборонців ДАПу – «кіборгів» (ВІДЕО)
Сьогодні, 16 січня, вшановуємо пам’ять захисників Донецького аеропорту, яких сам ворог назвав «кіборгами» через їх стійкість, сміливість і мужність.
242 дні героїчного захисту – з 26 травня 2014 р. по 22 січня 2015 р. Напір ворога стримували не тільки професійні військові, а й добровольці, медики, волонтери. Їх подвиг звеличує те, що захищати ДАП вони пішли добровільно.
«Кіборги» вистояли – не витримав бетон!» - фраза, що увійшла в історію разом із подвигом українських бійців, які мужньо тримали оборону Донецького летовища.
Пам’ять про них і всіх захисників, які назавжди лишилися на полі бою, у Жашкові вшанували під час мітингу-реквієму.
Герої не вмирають!
!!ВАЖЛИВО!! ЧЕРПАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ ЛИШЕ З ОФІЦІЙНИХ ДЖЕРЕЛ!
З МЕТОЮ НЕДОПУЩЕННЯ ПОШИРЕННЯ ФЕЙКІВ, ВВЕДЕННЯ НАСЕЛЕННЯ В ОМАНУ, нагадуємо офіційні інформаційні ресурси Жашківської міської ради. За інші джерела, які копіюють та видозмінюють нашу інформацію, Жашківська міська рада відповідальності не несе.