Як відзначили День Святого Миколая юні читачі бібліотеки (ВІДЕО)

Дата: 19.12.2022 14:39

Напередодні свята Св. Миколая до центральної бібліотеки на народознавчу годину «Чудотворцю Миколай, ти усіх оберігай!» завітали юні читачі – учні Жашківських ліцеїв №1, №3 та дошкільники.

Окрім того, що бібліотекарі ознайомили дітей з історією виникнення свята, легендами, народними прикметами та традиціями, вони ще й підготували розважальні заходи: конкурси, літературні вікторини, загадки на відповідну тематику тощо. Не обійшлося й без солодких презентів і віршів до Святителя з побажаннями миру і долі Україні та щастя кожній українській родині.

Одне з головних завдань установи – популяризація серед дітей книги, тож у ці дні, приміщення бібліотеки прикрашають ілюстровані книжкові виставки, які можна відвідати упродовж тижня й обрати книгу для себе.

Відвідування бібліотеки з дитиною – чудовий спосіб заохотити молоде покоління до читання й прищепити любов до книги.