Державна служба зайнятості інформує

Дата: 07.12.2022 15:09

У трудовій книжці безробітного запис про початок, поновлення, скорочення та припинення виплати допомоги по безробіттю робить посадова особа центру зайнятості.

Звертаємо увагу, що у період воєнного стану запроваджені спеціальні норми законодавства, якими спрощена процедура зміни центру зайнятості. Вищевказані записи до трудової книжки безробітного може внести посадова особа центру зайнятості за місцем звернення безробітного. У цьому випадку не важливо, яким центром зайнятості прийняті відповідні рішення.

Слід також зазначити, що у разі припинення виплати допомоги усі такі записи засвідчуються особистим підписом посадової особи та печаткою центру зайнятості.

Нагадуємо, що консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості, можна отримати онлайн на офіційному телеграм-акаунті Черкаської обласної служби зайнятості: https://t.me/Pidtrimka_klientiv, а також за номерами телефонів «гарячої лінії»:

+38 (093) 1617861;

+38 (068) 2212174;