!! Ситуація наразі !! 16.11.2022, 11:00 (ВІДЕО)

Дата: 16.11.2022 11:40

Через масштабну ворожу атаку по енергоінфраструктурі України, 15 листопада на території нашої громади були застосовані аварійні відключення електроенергії. Аби на час відсутності електрики споживачі мали змогу отримувати комунальні послуги, зокрема що стосується водопостачання та водовідведення, у Жашківському ВУЖКГ заздалегідь подбали про встановлення дизельного генератора, завдяки роботі якого населення вчора не залишилось без води. Надалі, в разі подібних ситуацій, водопостачання по місту буде здійснюватися за наступним графіком: вранці з 6:00 до 9:00, увечері з 17:00 до 22:00.

Обладнали генератором і Жашківську багатопрофільну лікарню, що дало змогу також забезпечити безперебійне постачання електроенергії у критичні відділення: хірургію, реанімацію, операційну кімнату. Передбачено й альтернативні варіанти для належного функціонування харчоблока лікарні.

Завдяки вчасно проведеній роботі, під керівництвом міського голови Ігоря Цибровського, об’єкти критичної інфраструктури Жашківської громади готові до непередбачуваних ситуацій. Є питання, які потребують вдосконалення, тож робота в цьому напрямку продовжується.

Отримуйте достовірну інформацію із перших вуст ОПЕРАТИВНО!

Приєднуйтесь до каналу Жашківської міської ради і в Телеграм https://t.me/ZhashkivmTG, який має назву: Жашківська МТГ