Житлово-комунальне господарство до роботи взимку готове (ВІДЕО)

Дата: 14.11.2022 16:12

Щоб зима не застала зненацька, в Жашківській міській територіальній громаді, заздалегідь підготувалися до боротьби з негодою. Міським головою Ігорем Цибровським було доручено начальнику ВУЖКГ Миколі Муштаєву вчасно здійснити усі необхідні  роботи, щоб бути повністю готовими до належного утримання вулично-дорожньої мережі міста та сіл у зимовий період. А кілька днів тому очільником громади відбувся контрольний огляд спеціалізованих транспортних засобів.

Наразі в стані 100-відсоткової готовності до роботи взимку 9 одиниць комунальної техніки. В достатній кількості посипкового матеріалу. Укомплектований штат кваліфікованих водіїв і трактористів. Передбачено резерв пально-мастильних матеріалів. Розроблено схему  руху по дорогах, що дасть можливість оптимально використовувати снігоприбиральну техніку.

По селах в роботі з упорядкування доріг також залучені працівники з благоустрою, які знаходяться на місцях. Допомагають і місцеві сільгоспвиробники, які мають спеціалізовану техніку, за що їм окрема подяка.

Деталі у відео.

Отримуйте достовірну інформацію із перших вуст ОПЕРАТИВНО!

Приєднуйтесь до каналу Жашківської міської ради і в Телеграм https://t.me/ZhashkivmTG, який має назву: Жашківська МТГ