Творців культурного простору Жашківської громади привітали з професійним святом (ВІДЕО)

Дата: 11.11.2022 09:26

9 листопада приймали вітання з професійним святом люди, які зберігають, плекають і множать культурну спадщину Жашківської громади, створюють мистецько-просвітницьке середовище, а в час війни – підіймають бойовий дух населення.

Працівники сфери культури формують унікальний простір, який єднає людей. Сьогодні це проявляється як у їхній творчості, так і в благодійних ініціативах, серед яких і низка проведених у місті та селах патріотичних заходів на підтримку ЗСУ, участь у формуванні гуманітарних вантажів для наших захисників, залучення до гурткової роботи як місцевих дітей, так і переселенців, а також постійна робота з внутрішньо переміщеними особами, оскільки з початку війни будинок культури в Жашкові перелаштовано на пункт видачі одягу постраждалим громадянам.

За те, що в непрості для країни часи вони продовжують свою благородну справу, множать українське й долучають жителів громади до світу прекрасного дякували винуватцям свята від імені очільника Жашківської МТГ Ігоря Цибровського та від себе особисто заступник міського голови Віта Куровська і начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інна Білик.

Отримуйте достовірну інформацію із перших вуст ОПЕРАТИВНО!

Приєднуйтесь до каналу Жашківської міської ради і в Телеграм https://t.me/ZhashkivmTG, який має назву: Жашківська МТГ