ПОНАД 500 ВАКАНСІЙ ЧЕКАЮТЬ НА ПОШУКАЧІВ НА ПОРТАЛІ ВАКАНСІЙ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я!

Дата: 02.11.2022 10:54

Портал вакансій медичних працівників (https://work.moz.gov.ua.) є простим та зручним у користуванні. На ньому пошукачі можуть ознайомитися з усіма можливими опціями працевлаштування, додатковими перевагами та можливостями, щоб знайти роботу за своїм запитом.

Щоб знайти вакансії у бажаному регіоні України, медик-пошукач може скористатися фільтром за областю, вказавши необхідну у полі «Область».

Заклади охорони здоров’я можна відфільтрувати за формою власності та обрати з-поміж державних, комунальних, приватних тощо.

Вакансії можна фільтрувати і за посадою. Для цього слід вибрати необхідну посаду з випадного списку. Фільтр автоматично відсортує вакансії за запитом та видасть усі відповідні.

В описі вакансій міститься вся необхідна інформація, включно з вимогами до кандидата, розміром заробітної плати та додатковими перевагами.

Тож Міністерство охорони здоров’я України запрошує тих, хто шукає роботу, користуватися цим порталом та закликає роботодавців активно розміщувати вакансії. Так ми зможемо посилити медичну систему в роботі проти ворога.