До уваги жителів Жашківської МТГ!

Дата: 31.10.2022 12:34

Із 31 жовтня, на Черкащині запроваджено графіки погодинних відключень електроенергії. Вони необхідні для стабілізації роботи об’єднаної енергетичної системи України після ворожих атак.

За офіційною інформацією Жашківського РЕМу, в Жашківській громаді МОЖЛИВЕ застосування наступного графіку відключень об’єктів:

1 черга, години застосування: 00:00 - 02:00, 06:00 - 08:00, 12:00 - 14:00, 18:00 - 20:00

Промислові: ЗАТ "УКР АГРО НПК", ТОВ "Ведерстат", ТОВ "Відродження" цегельний з/д, ДНЗ «Жашківський АТПЛ», Жашківський ліцей №2, ЗДО (ясла-садок) «Ялинка» №2.

Побутові:вулиці у м. Жашків: Юрія Кондратюка, Ярослава Мудрого, Івана Сірка, Олени Теліги, Героїв Чорнобиля, Січових Стрільців, Володимира Подзигуна, Надії Суровцевої, Корнійчука, Новоселецька, Сідова, Челюськінців, Нахімова, Сахалінська, Паркова, Чайковського, Вячеслава Чорновола, Островського, Маяковського, Лесі Українки, Рєпіна, Гайдара, Лермонтова, Гоголя, І.Франка, Чехова, Віктора Лисака, Совича, Космонавтів, Тітова, Крупської.

С/г, населення: частина с.Литвинівка, Марійка Вільшанка, частина с.Бузівка.

2 черга, години застосування: 02:00 - 04:00, 08:00 - 10:00, 14:00 - 16:00, 20:00 - 22:00

Промислові: ТОВ "Напої Плюс".

С/г, населення: частина с.Сорокотяга, Вороне, Хижня, Одай, Сабадаш, частина с.Зелений Ріг.

3 черга Години застосування: 04:00 - 06:00, 10:00 - 12:00, 16:00 - 18:00, 22:00 - 24:00

Промислові: ПАТ "Жашківський маслозавод" і ТП-451 м.Жашків, Жашківський машбуд ПАТ НВП Більшовик

Побутові: вулиці у м. Жашків: Малинова, Серпнева, Яблунева, Березова.

С/г, населення: с.Острожани, частина с. Бузівка, Конельські Хутори, Медувата, Конельська Попівка, Безпечна, Конела, Соколівка, частина с.Зелений Ріг.

НАГОЛОШУЄМО! Гарантувати такий порядок відключень ніхто не може. Так, графіки передбачені, але на практиці (через масовані атаки ворога та обстріли критичної інфраструктури) порядок відключень електроенергії постійно змінюється, тому варто бути готовими й до того, що інформація не завжди відповідатиме дійсності.

Постійно стежте за зарядом засобів зв’язку, майте про запас воду й продукти!

Не забувайте про економію електроенергії!

Особливо мінімізуйте її використання в години пікових навантажень: з 7.00 до 11.00 та з 17.00 до 23.00. Це допоможе якомога швидше стабілізувати енергосистему України та уникнути частих відключень.

Інформація може змінюватися та оновлюватися!

Отримуйте достовірну інформацію із перших вуст ОПЕРАТИВНО!

Приєднуйтесь до каналу Жашківської міської ради і в Телеграм https://t.me/ZhashkivmTG, який має назву: Жашківська МТГ