Команда СК «Жашківська громада» - у півфіналі Об’єднаного чемпіонату ДФЛ та Уманського району

Дата: 25.10.2022 12:10

Цими вихідними відбулися чвертьфінальні матчі Об’єднаного чемпіонату Джулинської футбольної ліги та Уманського району пам’яті загиблих захисників України 2022. Зокрема 23 жовтня за право потрапити до півфіналу змагалися наші земляки – футболісти СК «Жашківська громада», які під керівництвом і наставництвом Богдана Лавренюка зіграли у Бершаді Вінницької обл. проти ФК «Баланівка».

Цитуємо слова організаторів з огляду матчу: «Жашківська громада зіграла саме так, як і треба грати в гостях у матчах на виліт. Нічого зайвого. Кожен гравець чітко знав свої дії, обумовлені тренером до початку гри. У першому таймі гості були швидшими, але головне – це швидкість у прийнятті рішень».

Так, у першому таймі атакувальний півзахисник СК «Жашківська громада» Антон Росс, до 30-ї хвилини зробив хет-трик, до 40-ї – покер, а у другому таймі – взагалі забив свій 5-й гол у матчі та 11-й в Об’єднаному чемпіонаті.

Унаслідок вдало зіграного матчу, ФК «Баланівка», яка була переможцем Джулинського дивізіону, вибула на стадії 14 фіналу, а от СК «Жашківська громада» вкотре підтвердила, що не поступатиметься суперникам на шляху до наміченої цілі.

Пишаємось нашими футболістами та вітаємо команду й тренера з вдало пройденим етапом до півфіналу!

Отож у півфіналі наші земляки зіграють із ФК «Бершадь». Підтримаймо їх! Вірмо в їхні сили та побажаймо подальших успіхів!

Такі чемпіонати в підтримку наших захисників засвідчують єдність і незламність українців на шляху до Перемоги!