У Жашкові відбувся велопробіг на підтримку ЗСУ «Віримо! Зможемо! Переможемо!» (ВІДЕО)

Дата: 18.10.2022 14:58

14 жовтня, у рамках заходів з нагоди Дня захисників і захисниць України, Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня міста Жашків, відбувся благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ,  організований відділом освіти, під керівництвом Людмили Рябоконь, за сприяння Жашківської міської ради.

Вікових обмежень не було, тож захід підтримали чимало велолюбителів різного віку та різних професій – школярі, працівники міської ради, закладів освіти, культури та інших установ і активні жителі громади.

Вітав зі святами усіх шанувальників спорту та дякував за підтримку фізичної культури, активність і згуртованість у прагненні допомогти армії, власне ініціатор благодійного велопробігу міський голова Ігор Цибровський, який очолив колону учасників та разом з ними подолав визначений маршрут: Соборна площа – площа Шевченка – вул. Лікарняна – вул. Перемоги – вул. Вокзальна – Соборна площа.

Завдяки донатам учасників заходу та загалом освітянській родині Жашківської громади вдалося зібрати 80 913 грн.

Дякуємо кожному за внесок у наближення ПЕРЕМОГИ!

Приєднуйтесь до каналу Жашківської міської ради і в Телеграм https://t.me/ZhashkivmTG, який має назву: Жашківська МТГ