Шанованого працівника культури Жашківщини Валерія Немну привітали з ювілеєм!

Дата: 23.09.2022 11:36

Сьогодні 60-літній ювілей зустрічає непересічна особистість, музикант, педагог, неперевершений декламатор та харизматичний ведучий низки культурно-масових заходів на теренах Жашківщини – Валерій Володимирович Немна.

Валерій Володимирович розпочав свою трудову діяльність у 1982 році на посаді викладача теоретичних дисциплін Жашківської Музичної школи. 1992 – 1997 рр. – завідувач відділу культури Жашківської районної державної адміністрації. 1998 – 2005 рр. – директор Жашківської централізованої бібліотечної системи. 2005 – 2019 рр. – директор Жашківської дитячої музичної школи. З 2019 р. по вересень 2022р. – викладач теоретичних дисциплін КЗ «Мистецька школа» Жашківської міської ради. Наразі Валерій Володимирович обіймає посаду заступника директора з навчально-виховної роботи КЗ «Мистецька школа» Жашківської міської ради. Упродовж своєї трудової діяльності ювіляр – активний учасник урочистих і культурно-розважальних заходів у ролі ведучого, якого за зовнішністю та тембром голосу на Жашківщині часто асоціюють з постаттю Тараса Шевченка.

40 років він присвятив культурі, музиці, вихованню дітей. І за той вагомий внесок у соціально-культурний розвиток Жашківської міської територіальної громади, високий професіоналізм, активну творчу діяльність дякували Валерію Немні, вітаючи з ювілеєм, міський голова Ігор Цибровський, начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інна Білик та директор КЗ «Мистецька школа» Вікторія Бакуменко.

Отримуйте достовірну інформацію із перших вуст!

Приєднуйтесь до каналу Жашківської міської ради і в Телеграм https://t.me/ZhashkivmTG