Жашківська багатопрофільна лікарня заслуговує бути з поміж спроможних закладів охорони здоров’я (ВІДЕО)

Дата: 19.08.2022 13:31

Стартував новий інфраструктурний етап реформи сфери охорони здоров’я, відповідно до якого лікарні Черкащини будуть додатково поділені на госпітальні кластери – заклади різних рівнів спроможності та видів надання медичних послуг. Тут важливо все: територіальне розташування, кількість населення, кадровий потенціал, комфортні умови та найголовніше – сучасне обладнання й подальші перспективи розвитку.

Аби довести, що наша КНП «Жашківська БПЛ» має право на збереження статусу й спроможна розвиватися, народний депутат України Сергій Нагорняк запросив у Жашків профільних високопосадовців. Так, минулого тижня, лікарню відвідали заступник Міністра охорони здоров’я України з питань євроінтеграції Олексій Яременко та заступник начальника управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Тетяна Бондар. Спільно з міським головою Ігорем Цибровським та керівником вторинної ланки Юрієм Левченком гості ознайомились з роботою підприємства, безпосередньо відвідавши хірургічне, реанімаційне відділення та рентген-кабінет, наявною матеріально-технічною базою, статистикою проведених оперативних втручань, приймання пацієнтів тощо.

Підсумовуючи, Олексій Яременко та Тетяна Бондар підкреслили: лікарня заслуговує на статус загальної у спроможній мережі, але є напрямки, які потребують доопрацювання, а це, зокрема, наповнення сучасним обладнанням, яке допоможе закладу розширити перелік медичних послуг і отримати додаткові кошти від НСЗУ.

Колектив лікарні готовий працювати й має амбітні плани – наголосив Юрій Левченко, а міська рада спільно з депутатами усіх рівнів працюють над тим, аби допомогти втілити намічені плани в життя – підсумував Ігор Цибровський.