У Жашківській МТГ готуються до проходження безперебійного опалювального сезону в умовах економії (ВІДЕО)

Дата: 16.08.2022 16:44

За два місяці має стартувати опалювальний сезон, який, прогнозується, стане найскладнішим за всю історію незалежності. Через непередбачувані атаки держави-агресора, цьогоріч Україна готується до найгірших сценаріїв.

Ґрунтовна робота в цьому напрямку упродовж літа ведеться і в Жаш-ківській МТГ. Зокрема 15 серпня, під керівництвом міського голови Ігоря Цибровського, відбулося планове чергове засідання Жашківсь-кої міської ради щодо ходу підготовки закладів освіти, культури, ме-дицини та соціального обслуговування населення до опалювального сезону 2022-2023 років.

Щоб громада була з теплом, а вся необхідна інфраструктура належним чином працювала під час зими, розглядалися усі можливі альтернативні варіанти для обігріву приміщень у разі надзвичайної ситуації. Враховувалось все – можливість використання печей, буржуйок, генераторів, наявність твердопаливних матеріалів, готовність теплових, електричних мереж, водозабезпечення тощо. Важлива складова – фінансова спроможність місцевого бюджету, дефіцит якого сьогодні становить 32,5 мільйона гривень. Так, з метою часткового розв'язання цієї проблеми, у закладах культури планується перегляд штатної кількості працівників, відповідно до інтенсивності роботи, зменшення подачі теплової потужності в ті заклади освіти та культури, де навчання дітей проводитиметься в режимі онлайн, відбувається переведення працівників різних структурних підрозділів в одне приміщення.

Загалом ступінь готовності до опалювального сезону сягає 80 %.