Вітаємо з днем народження Цибровського Ігоря Андрійовича!

Дата: 31.07.2022 07:30

Сьогодні день народження у міського голови Ігоря Андрійовича Цибровського. Депутатський корпус, виконавчий комітет, апарат виконкому Жашківської міської ради та жителі Жашківської МТГ надсилають щирі вітання очільнику громади.

Бажаємо Вам, вельмишановний Ігоре Андрійовичу, щоб життя було світлим і радісним, щоб кожна справа увінчувалась успіхом і винагороджувалась людською вдячністю.

Поважаємо Вас, насамперед за доброту та щирість, мудрість і виваженість у прийнятті рішень, ініціативність та цілеспрямованість у роботі, відмінні управлінські якості. Дякуємо за те, що зберігаєте оптимізм і впевненість, які так потрібні нам у цей час.

Нехай доля дарує Вам добро і щастя, добрих і вірних друзів, міцне здоров’я та достаток. Нехай тепло та затишок родинної оселі завжди надійно захищає Вас, а повороти долі відкривають нові обрії майбутніх перспектив!

Зичимо, щоб і надалі Ваша наполеглива праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям!

Нехай кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

Божого благословення Вам на добрі задуми й звершення!