Громада с. Вільшанка Жашківської МТГ долучилася до волонтерської роботи на підтримку ЗСУ (ВІДЕО)

Дата: 27.07.2022 18:16

Всебічна допомога ЗСУ упродовж останніх 5 місяців залишається одним з основних напрямків роботи Жашківської міської ради на чолі з міським головою Ігорем Цибровським. Це стосується як придбання військової амуніції, медикаментів, аптечок для наших захисників за благодійні кошти, так і передачі продуктів харчування й речей першої потреби на передову. У цьому напрямку активні всі, зокрема – й громада с. Вільшанка Жашківської МТГ, де днями пройшла чергова благодійна акція на підтримку ЗСУ.

Зібрану місцевими й внутрішньо переміщеними мешканцями села допомогу передала очільнику Жашківської громади Ігорю Цибровському діловод виконавчого комітету міської ради, яка веде справи у Вільшанці, Ніна Бень. Ігор Андрійович подякував за активність та небайдужість жителям села, вміння організувати роботу та згуртувати громаду – Ніні Василівні, запевнивши що зібраний гуманітарний вантаж днями поїде на передову до наших захисників, наголосивши, що саме такими спільними справами, які єднають громаду в тилу, ми наближаємо перемогу!