ВІДЗНАЧАЙМО ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ РАЗОМ !

Дата: 27.07.2022 11:00

24 серпня 2021 року під Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення зародження української державності у День хрещення Київської Русі – України. А вже 7 червня 2022 року Президентом підписано Закон про встановлення нового свята. Тож цьогоріч, 28 липня, вперше відзначаємо День Української Державності, мета якого – утвердження сподкоємності понад тисячолітнії історії українського державотворення, що коріннями сягає часів заснування Києва, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам про буцімто єдність походження українського та російського народів.

З нагоди свята в Жашкові заплановано низку урочистих заходів, до участі в яких Жашківська міська рада запрошує долучитись усіх охочих!