ДО УВАГИ УСІХ! внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Жашківської МТГ !

Дата: 18.07.2022 15:11

20.07.2022 у Жашкові ЗНОВУ здійснюватиметься видача гуманітарної допомоги Міжнародною благодійною організацією World Central Kitchen.

НАГАДУЄМО, ЩОБ ОТРИМАТИ ТАЛОН НА ДОПОМОГУ ( 1 на сім’ю  ) необхідно попередньо (19.07 - 8:00-17:00 та 20.07 – 8:00-13:00) звернутися до Жашківської міської ради з копіями документів, що посвідчують особу і статус ВПО. (довідка про взяття на облік ВПО).

ВПО старостинських округів (сіл) громади ЗВЕРТАЮТЬСЯ безпосередньо до старост і діловодів своїх населених пунктів.

Обсяг гуманітарної допомоги  обмежений  , тому просимо не зволікати з оформленням талону – задля формування списків.

Телефон для довідок:

(04747) 6-11-45