#stoprussia: Як уберегтися від сексуального насильства під час війни

Дата: 15.07.2022 08:52

Фото без опису

Із введенням в Україні з 24 лютого 2022 року воєнного стану через російську військову агресією життя мільйонів жителів України докорінно змінилося. Головним пріоритетом кожного стало завдання як вижити, захистити себе та своїх близьких.

На жаль під час війни фіксують непоодинокі випадки сексуального насильства, яке ворог застосовує для деморалізації мирного населення.

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса підготував інформаційні матеріали щодо того, як уберегтися від сексуального насильства в умовах війни.

Лише кілька хвилин Вашої уваги можуть уберегти Вас і Ваших близьких від непоправного!

Детальніше дивіться у інфографіці нижче.

Також Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса підготував інформаційні матеріали щодо того, як уберегтися в інформаційному просторі в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, що в Україні буде розбудована мультикомпонентна система психологічної допомоги для надання підтримки кожному, хто її потребує.

Довідково. Сексуальне насильство під час війни  –  не просто кримінальний злочин, це порушення міжнародного гуманітарного права та прав людини (Конвенція про захист цивільного населення під час війни від 12 серпня 1949 року).