!До уваги усіх мешканців Жашківської територіальної громади!

Дата: 11.07.2022 12:00

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради просить усіх громадян, в міру своєї можливості, з’явитися з документами, які посвідчують особу (паспорт, код, дітям до 14 р.- свідоцтво про народження, а також будинкової книги – за наявності) ! для перевірки або авторизації даних у реєстрі щодо відповідності відомостей про місце проживання ! Оскільки відомості в реєстрі територіальної громади зазначені не в повному обсязі, а відомості про дітей до 18 років (які реєструвалися раніше 2017 р.) - відсутні.

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ?

- мешканцям Жашкова – в основний ! відділ «ЦНАП» у місті - вул. Захисників України 17 !;

- мешканцям сіл Острожани, Конела, Безпечна, Соколівка, Конельські Хутори, Медувата, Конельська Попівка – у !територіальний підрозділ відділу «ЦНАП» с. Соколівка !;

- мешканцям сіл Зелений Ріг, Сабадаш, Вільшанка, Марійка, Бузівка – у ! віддалене робоче місце відділу «ЦНАП» с. Бузівка !;

- мешканцям с. Скибин – у ! віддалене робоче місце с. Скибин !;

- мешканці с. Олександрівка, Леміщиха, Тихий Хутір, Тетерівка, Сорокотяга, Вороне, Хижня, Литвинівка, Житники, Кривчунка, Пугачівка, Шуляки звертаються ! до старост своїх населених пунктів !

Графік прийому громадян у м. Жашків:

пн-сб з 8:00 до 15:00, чт з 8:00 до 20:00.

У територіальному підрозділі в с. Соколівка та віддалених робочих місцях у селах Бузівка, Пугачівка, Вороне, Скибин прийом громадян проводиться пн-пт з 8:00 до 17:15, обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Телефони для довідок:

(047-47) 6-11-55   (047-47) 6-20-91