Телевізори – дітям Жашківської громади (ВІДЕО)

Дата: 08.07.2022 15:15

Минулого тижня у відділ освіти Жашківської міської ради передано телевізори для загальноосвітніх і дошкільних закладів громади. Такі чудові корисні подарунки презентував освітянській родині Жашківської МТГ народний депутат України VIIVIII скликань Валентин Ничипоренко.

Сьогодні телевізори є вкрай потрібними для забезпечення якісного та цікавого навчально-виховного процесу. Тож міський голова Ігор Цибровський дякує Валентину Миколайовичу, від імені педагогів, батьків, дітей громади, за допомогу в покращенні матеріально-технічної бази закладів освіти та плідну співпрацю, перевірену роками.

Як зазначає начальник відділу освіти Людмила Рябоконь, 136 телевізорів розподілені між школами й дитсадками Жашківської громади відповідно до їхніх потреб і будуть застосовуватися педагогами під час викладення навчальних матеріалів. Залишається лише сподіватися та вірити, що безпекова ситуація на Черкащині, та й загалом в Україні, дозволить з 1 вересня розпочати навчання в режимі оФлайн.