Зразковий ансамбль гармоністів поповнив скарбницю благодійних внесків міської ради на підтримку ЗСУ (ВІДЕО)

Дата: 07.07.2022 14:15

Нещодавно у Жашкові на центральному ринку відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України – за участі вихованців та випускників КЗ «Мистецька школа» Жашківської міської ради, які грають у складі Зразкового дитячого ансамблю гармоністів, під керівництвом викладача закладу – Заслуженого працівника культури України, гармоніста, рекордсмена України, почесного громадянина Жашкова Івана Сухого.

Діти самі виявили бажання долучитися до збору коштів на підтримку армії, тож Іван Іванович охоче підтримав своїх вихованців. Спільно вибирали репертуар і локацію, маючи на меті допомогти фінансово військовослужбовцям громади, які наразі на передовій, та підтримати бойових дух населення – відвідувачів Центрального ринку.

Як результат гармоністам вдалося зібрати рекордну серед ряду проведених благодійних заходів у місті суму – 36 823 грн. Кошти колектив особисто передав очільнику Жашківської територіальної громади Ігорю Цибровському. Про їх подальше використання та спрямування – дивіться у відеоматеріалі.