Жашків відвідав концертний оркестр Військової академії м. Одеса (ВІДЕО)

Дата: 30.06.2022 16:10

У п’ятницю, 24 червня, Соборну площу міста заполонили звуки музики. До Жашкова завітав концертний оркестр Військової академії м. Одеса, учасники якого отримали від командування Військово-музичного управління Збройних Сил України проїхати населеними пунктами Черкащини, щоб у цей непростий час підтримати бойовий дух і психологічну рівновагу як військовослужбовців, так і цивільних громадян – містян, селян і тих, хто вимушено залишив свої домівки, утікаючи із зони бойових дій.

Серед композицій, які звучали з імпровізованої сцени під акомпанемент оркестру – добре знайомі жашківчанам патріотичні й розважальні пісні у виконанні ведучого й соліста Олександра Нестеренка та заслуженої артистки України, солістки Анни Галузінської. Захоплювали публіку грою на духових інструментах і самі учасники оркестру, яких ведучий представив як broth-band «Тюльпани на пероні». Кожен виступ концертного оркестру Військової академії м. Одеса супроводжувався гучними оплесками та вигукам «Браво!». Глядачі залюбки підспівували, підтанцьовували й не готові були відпускати артистів після годинного концерту, тож прозвучало іще кілька композицій «На біс».

Українська пісня – це не лише душа народу, а й і його сила, патріотичний дух і потужна зброя. І в час повномасштабного російського вторгнення на українські землі пісня є невіддільною складовою Перемоги.  Музичне мистецтво згуртовує, розраджує, спонукає військовослужбовців і цивільних до спільної боротьби, як на передовій, так і в тилу – зазначали, дякуючи концертному оркестру за дружній візит, міський голова Ігор Цибровський і начальник 2 Відділу Уманського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, військовий комісар Валерій Коврик.