Випускник Жашківської спеціалізованої школи №1 отримав обласну відзнаку «Відмінник Захисту України»

Дата: 30.06.2022 14:25

У знаковий день для нашої країни – День народження Конституції – кращі випускники шкіл Черкащини, зокрема відмінники предмета «Захист України», отримали обласні відзнаки «Відмінник Захисту України». Серед таких – жашківчанин, випускник міської школи №1 Владислав Сергійович Райченко.

Упродовж трьох років Владислав виявляв відповідальне та велике значення відмінному вивченню азів військового ремесла. Неодноразово хлопець був учасником та переможцем різноманітних військово-патріотичних заходів, конкурсів, квестів, вікторин та естафет. Два роки поспіль учень Райченко – учасник військово-патріотичних ігор «Юні друзі прикордонників» та «Сокіл» («Джура»).

У рамках урочистостей начальник Черкаської ОВА І. Табурець вручив юному захиснику нагрудний значок, а сержант 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади, захисник Донецького аеропорту та Дебальцевого Олександр Кутній – полотнище Державного прапора України.

Відповідальний, стриманий, але рішучий до дій у потрібний момент, Владислав гідний цієї почесної відзнаки – запевняє адміністрація та педколектив Жашківської спеціалізованої школи №1.

Тож вітаємо нашого земляка Владислава із отриманням обласної відзнаки «Відмінник Захисту України»! Бажаємо успішного вступу в омріяний навчальний заклад, мирного та щасливого майбутнього!