ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ УМОВАМИ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ВІД УВКБ ООН!!

Дата: 20.06.2022 12:49

У Черкаській області працюватиме лише один центр реєстрації ВПО на отримання допомоги від УВКБ ООН у м. Черкаси!

З метою надання допомоги тим групам осіб, які потребують її найбільше, застосовуватимуться нові критерії вразливості, тому прохання звертатись до центру тим переселенцям, які підпадають під ці критерії. Зокрема це – внутрішньо переміщені особи (ВПО) та, які відноситимуться до однієї чи декількох з цих категорій:

родини, які складаються з однієї особи («неповна сім’я») з 2 обо більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років).

!!! Звертаємо вашу увагу, що під «неповними сім’ями» з 2 або більше дітьми мається на увазі, коли діток виховує мама чи тато (одиначка / одинак).

- особи похилого віку (старше 60 років), які є головами родини (тобто, родина складається з однієї/кількох осіб похилого віку з одним чи кількома дітьми віком до 18 років);

- родина з однією або кількома особами з особливими потребами;

- прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ВАМ ПОТРІБНО:

- мати довідку ВПО;

- оригінали всіх документів – паспорт (або інший документ із фото, який посвідчує особу: закордонний паспорт, водійські права, пенсійне посвідчення тощо);

- ідентифікаційний код;

- документ, який посвідчує інвалідність (за наявності);

- документ, який посвідчує статус одинокої мами, тата, багатодітної родини тощо.

!!! УВАГА !!!

Під час реєстрації повинні бути присутні всі члени родини.

Ті, хто вже надав свої дані для включення у програму грошової допомоги від УВКБ ООН, отримають свої виплати за умови, якщо не отримували багатоцільову грошову допомогу від іншої організації міжнародної допомоги (Червоний Хрест, WFP, UNICEF, NRC та інші міжнародні програми підтримки).

ПУНКТ РЕЄСТРАЦІЇ: м. Черкаси, Бульвар Шевченка, 460.

Записатися в електронну чергу та отримати додаткову консультацію за телефоном (093) 191 01 20.