Вітаємо з професійним святом дільничних офіцерів поліції Жашківської громади!

Дата: 18.06.2022 08:02

Дільничний – це не просто поліцейський, а й часто психолог, соціальний працівник. З початком війни ця багатофункціональність стала іще помітнішою. Нині, окрім покладених обов’язків, дільничні офіцери поліції несуть службу на блокпостах, блокуючи незаконний обіг зброї та боєприпасів, перевіряють підозрілих осіб, патрулюють територію міста та сіл, виявляючи порушників комендантської години.

Мужні, сильні, відповідальні, щоденно ви повинні в повному обсязі володіти інформацією про стан справ на своїй дільниці, постійно комунікувати з громадянами та швидко реагувати на повідомлення й правопорушення. Ваша робота потребує самовіддачі, вміння розуміти складні життєві ситуації, соціальні конфлікти. Дякуємо вам за спокій, безпеку і правопорядок у нашій громаді.

Бажаємо зберігати стійкість духу та ділитися нею з людьми, продовжувати допомагати тим, хто цього потребує та ніколи не втрачати віри у власні сили. Міцного здоров’я вам, мудрих рішень та мирного неба над головою!

Бережіть себе й нашу Україну!