У Жашківській громаді організували святково-розважальні заходи з нагоди Дня захисту дітей (ВІДЕО)

Дата: 03.06.2022 14:34

Від них залежить те, якою Україна буде завтра. Але сьогодні вони ще діти, які прагнуть веселощів, розваг, миру і порозуміння між дорослими. Війна внесла свої корективи у життя кожного з нас і діти, на жаль, – не виняток. Аби спробувати розрадити юних жителів Жашківської МТГ, зокрема й внутрішньо переміщених, які наразі оселилися на території громади, додати їм позитивних емоцій у цей складний час, міський голова Ігор Цибровський звернувся до Черкаської обласної військової адміністрації за дозволом на проведення святкового заходу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. І вже за погодження областю та підтримки місцевої влади 1 червня відбулася низка творчих і спортивно-розважальних заходів у рамках програми «Діти за мир!»

Як того вимагають правила, продиктовані введенням воєнного стану в Україні, задля безпеки учасників було обрано відповідну локацію для проведення заходу – територія Жашківської спеціалізованої школи №1, де наявна захисна споруда цивільного захисту. Усім учасникам проведено інструктаж з тренуванням щодо їх дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Організатори – відділ освіти й відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради – подбали про те, аби кожен юний гість міг весело і з користю провести час. Урочисто відкрили дитяче свято вихованці комунальних закладів «Жашківський МБК» і «Мистецька школа». Опісля – відбулася ціла програма заходів: майстер-класи з виготовлення патріотичних сувенірів, малюнок на асфальті «Діти за мир», патріотичне караоке «Хай живе Україна», дитячий шаховий турнір, змагання з техніки пішохідного туризму, настільного тенісу, перетягування каната, спортивна естафета «Веселі старти», гра в Регбі-футбол та турнір Жашківської громади з футболу серед дітей 2013-14 років народження.

Підтримали пропозицію міського голови Ігоря Цибровського доєднатися до організації заходу для дітей і місцеві підприємці, зокрема Сергій Вусик, Михайло Вояківський і Олександр Пісківець підсолодили день винуватців свята морозивом, а благодійний фонд «Нова Громада» забезпечив юних гостей питною водою та солодкими батончиками власного виробництва.

Тож спонсорам щира подяка від організаторів та учасників, які допомогли намалювати на обличчях дітей осяйні посмішки й повернути їм щасливе дитинство.

Безумовно, свято з нагоди Дня захисту дітей у Жашківській громаді вдалося, про що свідчить маса позитивних відгуків і непідробних емоцій у юних і дорослих гостей.