Із шаною, приклонивши коліна, Жашківська громада провела в останню путь Героя-земляка Романа Дзюбу (ВІДЕО)

Дата: 30.05.2022 15:46

Небесна варта поповнилася ще одним Героєм – жашківчанином Романом Петровичем Дзюбою, церемонія прощання з яким відбулася 29 травня.

Молодший сержант Роман Петрович Дзюба (2.08.1975 р. н.) цьогоріч у березні мобілізувався до лав ЗСУ, ставши на захист Батьківщини від російських загарбників. Був гранатометником механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону однієї з військових частин. Роман Петрович відмінно виконував свої функціональні обов’язки, користувався авторитетом серед колег, виявляв мужність, патріотизм, незламність духу, вірність військовій присязі. 19 травня, під час ведення бою поблизу населеного пункту Новоселівка Друга Донецької області, Роман Дзюба загинув – внаслідок обстрілу позицій підрозділу танками противника.

З Героєм - земляком громада прощалася на колінах, утворивши живий коридор пам’яті та гідно вшанувавши пам’ять полеглого захисника України.

Поділяють горе рідних і близьких Романа, висловлюють щирі співчуття з приводу непоправної втрати сина, брата й друга  міський голова Ігор Цибровський, депутатський корпус, виконавчий комітет і апарат виконкому Жашківської міської ради.

Ми ніколи не пробачимо безжальним окупантам цієї та інших втрат, ніколи не забудемо тих, хто без вагань віддав найцінніше – своє життя – за свій народ, за свою країну.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Герої не вмирають, вони живуть у пам’яті вдячного народу!