Розмовний клуб «Спілкуємось українською» розпочав свою роботу на теренах Жашківської громади! (ВІДЕО)

Дата: 27.05.2022 15:40

У Жашкові, на базі відділу освіти Жашківської міської ради, стартували безплатні курси з вивчення української мови. На перше ознайомче заняття, 26 квітня, зареєструвалися найсміливіші – вимушені переселенці, які нині проживають на території громади й прагнуть вільно спілкуватися українською як у побуті, так і в професійній діяльності. В ході зустрічі провідні вчителі української мови нашої громади знайомилися зі слухачами курсу, визначали їх рівень володіння державною мовою, аби спланувати подальші кроки у спільній роботі. Також враховуватимуться їхні побажання під час вибору локації для зручності відвідування курсів.

Цей проєкт стартував за ініціативи міського голови Ігоря Цибровського, який мав на меті допомогти переселенцям подолати мовний бар’єр і перейти на українську.

За потреби такі ж курси можуть бути організовані й в селах Жашківської громади.

Для реєстрації усім охочим, як внутрішньо переміщеним особам, так і місцевим жителям, потрібно з’явитися до відділу освіти Жашківської міської ради (м. Жашків, вул. Соборна 56) або ж зателефонувати за номером 096-340-71-38.