27 травня – Всесвітній день екстреної медицини!

Дата: 27.05.2022 12:50

Тих, хто щодня рятує життя і здоров'я людей в критичних ситуаціях, - працівників екстреної медицини, зокрема й колектив Жашківської підстанції Уманської станції швидкої екстреної медичної допомоги, вітаємо нині із Всесвітнім днем екстреної медичної допомоги.

Швидка медична допомога є невід’ємною частиною з надання невідкладної допомоги для людини, що потрапила в непросту ситуацію. Робочий процес медпрацівників потребує постійної оперативності, злагодженості та стійкості.

Саме працівники швидкої допомоги першими беруть на себе відповідальність за здоров’я та життя людей, в будь-який час готові прийти на допомогу хворим і травмованим.

Дякуємо, що оберігаєте нас і приходите на допомогу 24/7, незважаючи на будь-які перешкоди!

Легкої праці, вдячних пацієнтів і мирного неба в рідній Україні