Випускники Мистецької школи дали святковий концерт (ВІДЕО)

Дата: 25.05.2022 14:42

24 травня, у стінах КЗ «Мистецька школа» Жашківської міської ради, відбувся звітний концерт її випускників. Свідоцтва про закінчення Мистецької школи, зазначає її директорка Вікторія Бакуменко, діти отримають, як і минулого року, у червні. Нині ж самі вихованці виявили ініціативу влаштувати святковий захід для батьків і педагогів, аби продемонструвати їм свою майстерність вокалу та гри на музичних інструментах. Попри воєнний стан у країні, безпекова ситуація в Жашківській громаді, дозволяла упродовж весни проводити навчання учнів – здебільшого в онлайн формі, а час від часу й в очній. Тож зрозуміло, що юні артисти скучили за звітним концертом і охоче взяли в ньому участь.

Завітав на захід і міський голова Ігор Цибровський. Дякуючи батькам за талановитих дітей, викладачам – за натхненну працю, Ігор Андрійович підкреслив, що саме українська культура, мова, народне мистецтво ідентифікує нас, як націю.