Із Днем ГЕРОЇВ!

Дата: 23.05.2022 11:15

Щорічно, 23 травня, в Україні відзначають День Героїв - на честь борців за волю нашої Землі, починаючи з періоду Київської Русі, Гетьманської доби, гайдамаків, опришків, Січових Стрільців… і аж до сьогоднішнього дня.

Починаючи з 24 лютого цього року слово ГЕРОЙ набуло більш глибшого сенсу. Нині ГЕРОЯМИ є усі, хто на своєму фронті працює на ПЕРЕМОГУ - військовослужбовці, медики, волонтери, психологи, представники бізнесу та органів влади різних рівнів, пересічні громадяни, які не стоять осторонь і всіляко наближають найбажаніший День перемоги.

Тож вітаємо сьогодні кожного українця, зокрема й жителя Жашківської міської територіальної громади, бо за три місяці від страшного ранку 24 лютого кожен з нас став ГЕРОЄМ.

Усі імена та історії людей, які нині героїчно стали на захист нашої країни, ми ще дізнаємося. Війна поки диктує обмеження на цю інформацію. Але їхнє гідне пошанування ще попереду, після остаточної перемоги над російськими окупантами.

Пам’ятаємо про всіх полеглих.

Підтримуємо наших захисників.

Перемога за нами!