Вітання голови Жашківської територіальної громади Ігоря Цибровського з нагоди Всесвітнього дня вишиванки

Дата: 19.05.2022 08:00

Шановна громадо!

Вітаю вас зі святом національної єдності – Всесвітнім днем вишиванки!

Вишивана сорочка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу, символ віри, надії, любові, єдності та нескореності українців.

Вишиванка завжди була на тілі у наших воїнів – у дружинників Великих князів, у славних українських козаків, у бійців армій. І нині захисники сучасної України вдягають національне вбрання під військову форму – як оберіг, як захист від ворожих куль.

Вишиванка є символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ. Пам’ятайте про це! Де б ви не знаходились, не забувайте свого коріння, примножуйте добрі традиції та передавайте їх нашим нащадкам.

І нехай українська вишиванка щодня охороняє нас усіх, дає натхнення до праці та боротьби, благословляє на мирне, щасливе життя.

Все буде Україна!