30 квітня ми вшановуємо мужність і героїзм захисників державного кордону України

Дата: 30.04.2022 08:00

8 років розв’язаної росією війни чітко продемонстрували суспільству надзвичайну важливість надійної охорони державного кордону. Саме прикордонники першими відчули підступність ворога і у 2014, і у лютому 2022. Попри те, що в умовах воєнного часу, їхня місія стала в рази відповідальнішою і небезпечнішою, прикордонники спільно із воїнами ЗСУ самовіддано боронять незалежність нашої Держави.
 Сьогодні ми вшановуємо подвиг людей, які в усі часи стояли на захисті територіальної цілісності України. Низько вклоняємося пам’яті загиблих – вони заплатили надзвичайно високу ціну виконуючи свій обов’язок. Живим охоронцям державних кордонів висловлюємо глибоку вдячність за службу та вірність країні!
 Незламного духу вам у відстоюванні територіальної цілісності!
 Тримаємо стрій!
  Слава Україні!