Жашківська громада: завдяки співпраці з польськими волонтерами маємо змогу допомагати населенню

Дата: 19.04.2022 11:39

Упродовж 55 днів повномасштабної війни українці жорстко і результативно б’ються з ворогом. І не лише на фронтах. Сьогодні вся Україна – це добровольці, які працюють на перемогу. Докладають зусиль, щоби наша армія та переселенці з окупованих територій були забезпечені усім необхідним і в координаційному центрі Жашківської міської ради, зокрема – співпрацюючи з українськими та іноземними благодійними організаціями й волонтерами.  Результативна співпраця, яка вже переросла в міцну дружбу двох народів, склалася в нашій громаді саме з Польщею – завдяки системним візитам її волонтерів Януша Бельські та Марії Сходніцкої, які відбуваються за сприяння бурмістра Устішки Дольне Бартоша Ромовича, нашої землячки, а нині мешканки країни - сусіда, яка координує допомогу, Марини Сталпінської, міського голови Ігоря Цибровського, волонтерів - координаторів в Україні Владислава Радецького, Арама Мурадяна та волонтера робочої групи Жашківської міської ради щодо забезпечення внутрішньо переміщених осіб тимчасовим житлом на період воєнного стану Олега Горбаня.

Окрім доставлення гуманітарних вантажів до Жашківської громади, Януш і Марія продовжують допомагати місцевим жителям та вимушеним переселенцям мігрувати до Польщі й отримати там тимчасову домівку. Для окремих громадян, які потребують лікування, втратили домівку під час бомбардування або ж мають інші, не менш, важливі причини, це справжній порятунок. Тож під час останньої зустрічі, яка відбулася минулого тижня, міський голова Ігор Цибровський вкотре подякував полякам за активну волонтерську діяльність, небайдужість і добросердечність. Вони ж, своєю чергою, зазначили: продовжуватимуть допомагати у міру можливостей.