!! Ситуація наразі !! 4.04.2022, 17:15

Дата: 04.04.2022 17:20

На цей час ситуація в Жашківській МТГ стабільна. Дякуємо за це нашим захисникам! Жашківська міська рада та усі служби, установи працюють єдиною командою. Продовжуємо приймати жителів областей, де тривають бойові дії. Продовжуємо збір гуманітарної допомоги. Дякуємо усім, хто долучається і допомагає.
Згідно з Указом Президента України, воєнний стан продовжено ще на 30 днів - до 25 квітня.

ТЕЛЕФОН ЦІЛОДОБОВОЇ ЛІНІЇ ЗВ'ЯЗКУ МІСЬКОЇ РАДИ: (04747) 6-11-45

РЕЗЕРВНИЙ ТЕЛЕФОН, який працюватиме на період оголошення повітряної атаки: (04747) 6-17-97

ОРІЄНТУЙМОСЯ НА СИГНАЛ СИРЕНИ!
Шановні жителі і гості громади!
Ви сьогодні дізнаєтеся про повітряну тривогу із різних джерел. Та закликаємо орієнтуватися на нашу місцеву систему оповіщення – сирену в Жашкові. А також – на відповідні повідомлення в соцмережах ( що розсилаються в період звукового сигналу!!!) та на системи оповіщення, облаштовані в селах.

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОДАЧІ ЗВУКОВОЇ СИРЕНИ:
1 довгий гудок (10 хв. безперебійно) – сигнал загальної тривоги, терміново вийти із приміщення, рушати в найближче укриття;
3 гудки (по 15 сек. кожний) – відбій тривоги, небезпека минула, виходимо з укриттів.
Жодних навчальних гудків в нинішній час бути не може!
Не панікуйте, але будьте максимально напоготові!
Обмежте будь-які шуми (телевізор, пилосос, фен, тощо).
Прислухайтесь до всіх звуків! Від цього залежить ваша безпека.

КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ, ЯКЩО МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОМОГТИ
Щира подяка усім, хто не стоїть осторонь, й бере активну участь в зборі благодійної допомоги! Продовжуємо формувати гуманітарні вантажі для військових формувань, лікувальних закладів та місць прихистку потерпілих. Тож, шановні волонтери, підприємці, благодійники, пересічні громадяни, котрі мають бажання надати свою посильну допомогу в цей нелегкий для України час, - телефонуйте на гарячу цілодобову лінію (04747) 6-11-45 або ж підвозьте допомогу до міської ради.
Також для перерахування фінансової благодійної допомоги надаємо наступні реквізити:

Призначення платежу: 50110000

Цільові фонди ради

Одержувач: ГУК у Черкаській області/

тг  м. Жашків/50110000

Банк: Казначейство України (ЕАП)

Рах : UA988999980314171931000023627

МФО:  899998

Код: 37930566

Дякуємо всім небайдужим! Завдяки нашій єдності ми переможемо!

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА!
Із 31.03.2022, у Жашківській громаді змінено часові межі комендантської години. Тепер вона триватиме із 21:30 до 6:00. Часові межі змінено задля зручності роботи підприємств, а також проведення посівної кампанії.

Нагадуємо, що під час комендантської години перебувати на вулиці громадянам заборонено, за виключенням тих, хто має спеціальні перепустки.
З метою стримування цін та у зв'язку із здорожчанням на території громади окремих продуктів харчування, міським головою Ігорем Цибровським ініційовано проведення рейдів з моніторингу цін на соціально значущі товари. Така робота проводитиметься системно робочою групою у складі представників Держпродспоживслужби, поліції та Жашківської міської ради. Детальніше про результати роботи групи найближчим часом проінформуємо.

У зв’язку з великою кількістю охочих скористатися послугами «Нової пошти» у відділенні №1 м. Жашків, що відповідно зумовлює черги, надаємо інформацію про роботу інших відділень, які знаходяться в селах Жашківської територіальної громади.

Жашків відділення №1 (Вантажне відділення)

вул. Миру, 9

Пн-пт: 09.00 –18.00

Сб: 09.00 –17.00

Нд: 10.00 –15.00

с.Бузівка, вул.Миру,89 (до 30 кг)

Нд - вихідний

с.Вороне, вул.Миру,72 (до 30 кг)

Пн-ср: 09.00 –19.00

Чт: 09.00-18.00

Пт: 09.00 –19.00

Сб: 09.00 –18.00

Нд - вихідний

с.Зелений Ріг, вул.Молодіжна,8 (до 30 кг)

с.Соколівка (вантажне відділення ), вул.Пархоменка, 1

Пн-сб: 09.00 –16.00

Нд - вихідний

с.Сорокотяга, вул.Каштанова,1 (до 30 кг)

Нд - вихідний

Найблжичим часом відновить свою роботу і відділення №2 у Жашкові. Тож інформація оновлюватиметься.

Про заборону відвідування лісів населенням і в’їзду до них транспорту під час дії правового режиму воєнного стану

Відповідно до Наказу Уманської районної військової адміністрації від 25 березня 2022 року, на час дії правового режиму воєнного стану в Уманському районі заборонено відвідування населенням лісів і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки, за винятком службових осіб, звикористанням чи без використання транспортних засобів та іншої техніки, Збройними Силами України, Державною прикордонною службою України, Державною спеціальною службою транспорту, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національною гвардією України, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки України, Управлінням державної охорони України, Міністерством внутрішніх справ України, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, постійних лісокористувачів під час виконання цими особами службових повноважень!

Дотримуйтесь встановлених правил! Бережіть себе!

Давайте разом працювати на Перемогу!