Запрошуємо до дитячого садочка онлайн

Дата: 24.03.2022 14:08

Стартував дитячий онлайн-садок НУМО – спільний проєкт ЮНІСЕФ та МОН України. Це розвивальні відеозаняття для дітей 3-6 років. Перший випуск вже доступний до перегляду на *MEGOGO* : https://megogo.net/ua/view/18037755.

Програму розробляла команда вихователів, на чолі з експерткою з дошкільної освіти Соломією Бойкович, та психологів, щоб контент був безпечним для дітей, які зараз перебувають у стресі через війну.

Радимо батькам подивитись перші відеоуроки разом із малечею, щоб допомогти їм зорієнтуватись і відчувати себе комфортно.

У першому випуску малеча познайомиться з весняними місяцями, виконає корисну руханку разом із тваринами, дізнається цікавинки про космос та послухає казочку.

Відеовипуски запущено в тестовому режимі, тому будемо дуже вдячні за відгуки та пропозиції, щоб ми могли зробити онлайн-садок цікавим та корисним для наших маленьких глядачів!