Осучаснення системи оповіщення на загальнодержавному рівні

Дата: 23.03.2022 16:02

З початком повномасштабної війни РФ проти України відбулося осучаснення системи оповіщення на загальнодержавному рівні, зокрема компанією Ajax Systems за ініціативи ІТ-компанії stfalcon.com за підтримки Мінцифри з 1 березня 2022 року в Україні випущено застосунок «Повітряна тривога» для оперативної реакції на початок і закінчення тривог, про що повідомляє Урядовий портал. Основна функція додатку - інформування про початок і закінчення тривоги в області, яку користувач сам вибрав у застосунку.

Щоб отримувати сповіщення:

1. Встановіть застосунок через Google Play Market або AppStore.

2. Надайте йому дозвіл надсилати сповіщення та важливі попередження.

3. Виберіть область та громаду, у межах якої хочете отримувати сповіщення. Рекомендуємо обрати увесь Уманський район.

4. Відстежуйте початок та кінець повітряних тривог.

Довідково: Оповіщення населення Жашківської міської територіальної громади паралельно проводиться у соціальних мережах, зокрема офіційну групу міськради https://m.youtube.com/channel/UCx87pTkyhMAMlPuguN_VqyA , сторінку міськради https://m.facebook.com/zhOTG/, а також інші місцеві групи у Facebook і Telegram.Попри різні джерела інформування, закликаємо продовжувати орієнтуватися на нашу місцеву систему оповіщення та відповідні повідомлення, що розсилаються в період звукового сигналу, а також системи оповіщення, облаштовані в селах.