!! Ситуація наразі !! 22.03.2022, 17:35

Дата: 22.03.2022 17:31

ТЕЛЕФОН ЦІЛОДОБОВОЇ ЛІНІЇ ЗВ'ЯЗКУ МІСЬКОЇ РАДИ: (04747) 6-11-45

РЕЗЕРВНИЙ ТЕЛЕФОН, який працюватиме на період оголошення повітряної атаки: (04747) 6-17-97

ОРІЄНТУЙМОСЯ НА СИГНАЛ СИРЕНИ!

Шановні жителі і гості громади!

Ви сьогодні дізнаєтеся про повітряну тривогу із різних джерел. Та закликаємо орієнтуватися на нашу місцеву систему оповіщення – сирену в Жашкові. А також – на відповідні повідомлення в соцмережах ( що розсилаються в період звукового сигналу!!!) та на системи оповіщення, облаштовані в селах.

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОДАЧІ ЗВУКОВОЇ СИРЕНИ:

1 довгий гудок (10 хв. безперебійно) – сигнал загальної тривоги, терміново вийти із приміщення, рушати в найближче укриття;

3 гудки (по 15 сек. кожний) – відбій тривоги, небезпека минула, виходимо з укриттів.

Жодних навчальних гудків в нинішній час бути не може!

Не панікуйте, але будьте максимально напоготові!

Обмежте будь-які шуми (телевізор, пилосос, фен, тощо).

Прислухайтесь до всіх звуків! Від цього залежить ваша безпека.

КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ, ЯКЩО МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОМОГТИ

Останні дні від жителів та гостей громади надходить багато запитань щодо потреб ЗСУ, військової частини м.Жашків, лікарні, госпіталів, військкомату та тимчасово переміщених осіб.

Уся ця інформація централізовано надходить до Жашківської міської ради. Тож, шановні волонтери, підприємці, благодійники, пересічні громадяни, котрі мають бажання надати свою посильну допомогу в цей нелегкий для України час, - телефонуйте на гарячу цілодобову лінію (04747) 6-11-45. Резервний номер, що працює у період оголошеної повітряної тривоги: (04747) 6-17-97.

Дякуємо всім небайдужим! Завдяки нашій єдності ми переможемо!

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА!

Відповідно до Наказу Черкаської ОВА від 18.03.2022 р. «Про внесення змін до наказу начальника Черкаської обласної військової адміністрації від 26.02.2022 №1», у Жашківській міській територіальній громаді комендантська година не змінилась і триває з 20:00 до 6:00.

Нагадуємо, що у зазначені години перебувати на вулиці та в інших громадських місцях громадянам заборонено, за виключенням тих, хто має спеціальні перепустки.

Ознайомитись із наказом можна за посиланням: https://gromada.org.ua/gromada/zhashkivska/news/1647860021/

БЛОКПОСТ

В’їзд до м.Жашків та виїзд із нього здійснюватиметься через блок-пости. Інші шляхи буде заблоковано. Просимо поставитися до цього з розумінням!

Увага!

Жашківська багатопрофільна лікарня відновлює забір крові усіх груп.

Дні прийому: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця. При собі мати документ, що засвідчує особу, й обов’язково попередньо телефонувати, аби уникнути скупчення людей та черг. Контактна особа: Євгеній Олександрович – (096)633-73-68. Телефонувати з 8:00 до 17:00. Дякуємо всім небайдужим! Завдяки нашій єдності ми переможемо!

ЖИТЛО ДЛЯ ТИМЧАСОВО ПЕРЕМІЩЕНИХ

Хто має можливість надати житло для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам, прохання повідомляти за номером телефону гарячої лінії (04747) 6-11-45. Зокрема що стосується надання житла в селах Жашківської МТГ - можна повідомляти старостам, які знаходяться на місцях.

ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЖАШКІВСЬКОЇ МТГ

Із 23 березня у Жашківській МТГ відновлюються пасажирські перевезення на приміських автобусних

маршрутах загального користування. Розклад руху транспорту по селах громади не змінився, а от вартість проїзду, у зв'язку з підняттям цін на паливно-мастильні матеріали, дещо здорожчає.

ЦНАП інформує!

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради та його територіальний підрозділ в селі Соколівка і віддалені робочі місця по селах Бузівка, Пугачівка, Вороне, Скибин надають:

послуги соціального характеру а саме: субсидії, пільги, допомоги, а також приймають заяви від громадян на отримання довідки внутрішньо переміщеної особи.

По селах Леміщиха, Литвинівка, Олександрівка, Тихий Хутір, Тетерівка, Сорокотяга дані послуги надають старости.

У зв`язку з закриттям державних реєстрів на час воєнного стану не надаються такі адміністративні послуги;

реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;

видачі довідок про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання;

видачі довідок про осіб, які були зареєстровані у будинку на момент смерті спадкодавця;

реєстрація юридичних, фізичних осіб- підприємців і громадських формувань та внесення змін до них;

реєстрація права власності на нерухоме майно;

реєстрація іншого речового права похідного від права власності, а саме оренда, сервітут, емфітевзис та ін;

видача витягу про земельну ділянку з Державного земельного кадастру;

видача витягу про нормативно грошову оцінку на земельну ділянку.

Графік прийому громадян у м. Жашків:

пн-пт з 8:00 до 15:00.

У  територіальному підрозділі в селі Соколівка і віддалених робочих місцях по селах Бузівка, Пугачівка, Вороне, Скибин прийом громадян проводиться пн-пт з 8:00 до 16:00.

Телефони для довідок: (047-47) 6-11-55 та (047-47) 6-20-91.