Щодо взяття на облік дитини (внутрішньо переміщеної)

Дата: 19.03.2022 15:30

З метою забезпечення безпеки дітей, мінімізації ризиків, пов’язаних із воєнними діями, що відбуваються на території України Служба у справах дітей Жашківської міської ради веде облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, сімей опікунів/піклувальників, патронатних сімей та дітей без батьків, законних представників (переміщуються у супроводі уповноваженої батьками особи), які прибули до Жашківської міської територіальної громади з інших регіонів (будь-яких).

Облік ведеться з метою координації переміщення дітей в межах України та виїзду дітей за межі України, з’ясування їх місця перебування, стану здоров’я, психологічного та фізичного стану дітей, умов їх утримання, необхідної допомоги у вигляді харчування, одягу, засобів гігієни.

Облік таких дітей має містити інформацію:

- прізвище, ім’я, по батькові дитини, дату народження;

- по можливості місце походження дитини (для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування), наявність у неї батьків, не обмежених в своїх батьківських правах, інших законних представників;

- місце, звідки прибула дитина (адреса або інша максимально точна інформація);

- прізвище ім’я по батькові особи / осіб, у супроводі якої / яких переміщена / виїхала дитина, її контактні дані.

- місце, де перебуває дитини наразі (адреса, ПІБ до кого прибули);

Також, прохання інформувати про подальше переміщення дітей в межах України та виїзду їх за межі України.

За більш детальною інформацією звертатися до працівників Служби у справах дітей або за телефоном гарячої лінії (047-47) 6-11-45.

ДИТИНА НЕ ПОВИННА БУТИ САМА !