!! Ситуація наразі !! 15.03.2022, 17:20

Дата: 15.03.2022 17:21

ТЕЛЕФОН ЦІЛОДОБОВОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ:
(04747) 6-11-45
РЕЗЕРВНИЙ ТЕЛЕФОН, який працюватиме на період оголошення повітряної атаки:
(04747) 6-17-97

ОРІЄНТУЙМОСЯ НА СИГНАЛ СИРЕНИ
Шановні жителі і гості громади!
Ви сьогодні дізнаєтеся про повітряну тривогу із різних джерел. Та закликаємо орієнтуватися на нашу місцеву систему оповіщення – сирену в Жашкові. А також – на відповідні повідомлення в соцмережах ( що розсилаються в період звукового сигналу!!!) та на системи оповіщення, облаштовані в селах.

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОДАЧІ ЗВУКОВОЇ СИРЕНИ:
1 довгий гудок (10 хв. безперебійно) – сигнал загальної тривоги, терміново вийти із приміщення, рушати в найближче укриття;
3 гудки (по 15 сек. кожний) – відбій тривоги, небезпека минула, виходимо з укриттів.
Жодних навчальних гудків в нинішній час бути не може!
Не панікуйте, але будьте максимально напоготові!
Обмежте будь-які шуми (телевізор, пилосос, фен, тощо).
Прислухайтесь до всіх звуків! Від цього залежить ваша безпека.

УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА!
У Жашківській громаді комендантська година наразі триває з 20:00 до 6:00. Нагадуємо, що перебувати на вулиці в цей час громадянам заборонено за виключенням тих, хто має спеціальні перепустки.

БЛОКПОСТ
В’їзд до м.Жашків та виїзд із нього здійснюватиметься через блок-пости. Інші шляхи буде заблоковано. Просимо поставитися до цього з розумінням!

КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ, ЯКЩО МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОМОГТИ
Останні дні від жителів та гостей громади надходить багато запитань щодо потреб ЗСУ, військової частини м.Жашків, лікарні, госпіталів, військкомату та тимчасово переміщених осіб.
Уся ця інформація централізовано надходить до Жашківської міської ради. Тож, шановні волонтери, підприємці, благодійники, пересічні громадяни, котрі мають бажання надати свою посильну допомогу в цей нелегкий для України час, - телефонуйте на гарячу цілодобову лінію
(04747) 6-11-45. Резервний номер, що працює у період оголошеної повітряної тривоги:
(04747) 6-17-97.

Збір продуктів та скляних банок
Ми продовжуємо збір продуктів для потреб ЗСУ, госпіталів, а також соціально-незахищених вертств населення, що прибули до Жашківської громади. Приносити старостам і до міської ради. Тел:
(047-47) 6-11-45.

Також для заготівлі тушкування і консерв просимо пожертвувати скляні банки місткістю 1л., 0,75 л. та 0,5 л. і кришки. Якщо маєте можливість допомогти – звертайтеся за адресою: м. Жашків, вул. Соборна 49, приміщення Жашківського міського будинку культури. Контактні телефони:
(047-47) 6-31-55 та
(098) 294-14-82 Інна Юріївна.

Потрібна цупка тканина темного кольору, фурнітура (липучки, блискавки, можна б/у) для пошиття розвантажувальних жилетів для роти охорони Жашківської громади.

Збір проводиться в холі Жашківського міського будинку культури за адресою вул. Соборна 49. Тел:
(047-47) 6-31-55 та
(098) 294-14-82 Інна Юріївна.

Увага!

Жашківська багатопрофільна лікарня відновлює забір крові усіх груп.

Дні прийому: середа, четвер, п’ятниця, понеділок, вівторок.

При собі мати документ, що засвідчує особу, й обов’язково попередньо телефонувати, аби уникнути скупчення людей та черг.

Контактна особа: Євгеній Олександрович – (096)633-73-68.

Дякуємо всім небайдужим! Завдяки нашій єдності ми переможемо!

ЖИТЛО ДЛЯ ТИМЧАСОВО ПЕРЕМІЩЕНИХ
Шановні Жашківчани!
Якщо ви маєте змогу #надати_прихисток тимчасово переміщеним особам,
залишайте свої координати у формі
Шановні жителі інших міст, які зараз потребують прихистку!
Якщо ви #шукаєте_житло, заповніть цю форму :
Також ви можете звернутися з питань пошуку і надання житла за тел. гарячої
лінії
(047 47) 6-11-45

Для поселення внутрішньо переміщених осіб необхідні матраци, подушки, ковдри, постільна білизна. Збір цих речей здійснюється в холі Жашківського міського будинку культури:
(098)294-14-82 (Інна Юріївна).
Дякуємо всім небайдужим!

ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

У місті відновлено автобусні перевезення за найпопулярнішими маршрутами. Працюємо над відновленням приміських пасажирських перевезень. Складаємо графіки та прораховуємо вартість квитків, яка вимушено зростає у зв'язку з підняттям цін на паливно-мастильні матеріали.

СХОВИЩА
Оновлено списки сховищ для тимчасового перебування в Жашківській МТГ
- Тетерівський ЗЗСО (с. Тетерівка, вул. Незалежності, 3);
- Вороненський ЗЗСО (с. Вороне, вул. Миру 67);
- Соколівський опорний ЗЗСО (с. Соколівка, вул. Шкільна 10);
- Бузівський ЗЗСО (с. Бузівка, вул. Свободи 1);
- ДНЗ «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей» (м.Жашків, вул. Перемоги 38)
- дитсад №4 (м.Жашків, вул.Захисників України, 15)
- дитсад №5 (м.Жашків, вул.Лікарняна, 5)
- дитсад №6 (м.Жашків, вул.Соборна, 93)
- Жашківська спеціалізована школа №1 (м.Жашків, вул.Миру, 11)
- ЗЗСО №2 (м.Жашків, вул.Євгенії Любомської , 2)
- ЗЗСО №4 (м.Жашків, вул.Городищанська, 58)
- КНП "Жашківська центральна районна лікарня" (м. Жашків, вул.Лікарняна,19)
Інформація буде періодично оновлюватися.

МОБІЛІЗАЦІЯ
Відповідно до Указу Президента України № 69/2022 від 24.02.2022 оголошено та проводиться загальна мобілізація. У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших формувань на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до частини другої статті 102, пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106 Конституції України. Усім військовозобов’язаним ТЕРМІНОВО з’явитися до Жашківського військового комісаріату (Другий відділ Уманського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки) вул. Макаренка, 2а
Інформація буде періодично оновлюватися.